Цей Закон визначає правові засади регулювання, організації, ведення бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності в Україні.

{У тексті Закону слова “підприємства, які здійснюють діяльність з видобутку корисних копалин загальнодержавного значення” в усіх відмінках і числах замінено словами “суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність у видобувних галузях” у відповідному відмінку і числі згідно із Законом № 2545-VIII від 18.09.2018}

детальніше…

 

 

Міжнародні стандарти  фінансової звітності

 

 

Текст міжнародних стандартів фінансової звітності (стандартів МСФЗ), включаючи міжнародні стандарти бухгалтерського обліку (стандарти МСБО) та тлумачення (тлумачення КТМФЗ, тлумачення ПКТ), виданий Радою з міжнародних стандартів бухгалтерського обліку, зі змінами. 

ДОДАТОК ДО УГОДИ ПРО ВІДМОВУ ВІД АВТОРСЬКИХ ПРАВ НА ОБМЕЖЕНИХ ТЕРИТОРІЯХ (між Фондом міжнародних стандартів фінансової звітності та Міністерством фінансів України)

Ці Стандарти ґрунтуються на міжнародних стандартах фінансової звітності та інших публікаціях Ради з міжнародних стандартів бухгалтерського обліку (далі – Рада). Авторське право на міжнародні стандарти фінансової звітності та інші публікації Ради має Фонд міжнародних стандартів фінансової звітності (далі – Фонд). Текст, що міститься у цьому документі, може бути змінений задля сприяння його прийняття у відповідності з національним законодавством. Затверджений текст стандартів МСФЗ та інших публікацій Фонду є текст англійською мовою, примірники якого можна отримати від Фонду. З питань публікацій та авторських прав звертайтеся за адресою: Департамент з питань публікацій Фонду МСФЗ, Кеннон Стріт 30, Лондон EC4M 6XH, Сполучене Королівство. Телефон: +44 (0)20 7246 6410 Факс: +44 (0)20 7246 6411. Веб-сайт: http://www.ifrs.org/.

Фонд відмовився від права відстоювати свої авторські права на вищезазначені матеріали на території України, за винятком тих випадків, коли на це є згода суверена. Фонд залишає за собою всі права за межами вищезгаданої території.

детальніше…

 

 

Ці матеріали підготовлені персоналом Фонду МСФЗ. Вони не були схвалені Радою з міжнародних стандартів бухгалтерського обліку (РМСБО). Ці матеріали створено для допомоги індивідуальним особам у запровадженні та послідовному застосуванні МСФЗ та розумінні, як використовується XBRL. 

Повідомлення про авторське право: всіма правами, включаючи авторське право, стосовно вмісту цієї веб-сторінки володіє Фонд МСФЗ. Цей вміст може відтворюватися з дозволу Міністерства фінансів України.

Повідомлення відповідно до Додатку А до Угоди про переклад матеріалів щодо основ XBRL між Фондом МСФЗ та Міністерством фінансів України (англійською та українською мовою)

http://www.ifrs.org/xbrl/resources/Pages/Fundamentals.aspx

детальніше…

 

 

Перелік стандартів МСФЗ

Фонд МСФЗ надає безкоштовний доступ (через базову реєстрацію) до файлів PDF консолідованих стандартів МСФЗ ® поточного року (частина А випущених стандартів – Червона книга), Концептуальною основою для фінансової звітності та звітності по МСФЗ, а також доступні переклади стандартів.

У цьому розділі також представлені загальні та нетехнічні зведення по стандартах.

Повні Стандарти з усіма супровідними документами доступні для преміуму передплатників на eIFRS. Для отримання додаткової інформації про те, що надається безкоштовно і чому, відвідайте нашу сторінку поширених запитань про супровід стандартах.

детальніше…